busy z Polski do Belgii

Busy do Belgii

Dwa razy w tygodniu kursują nasze busy do Belgii. Dokładamy wszelkich starań, by naszym pasażerom podróżowało się wygodnie i bezpiecznie. Lata doświadczenia pozwoliły nam stworzyć usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dni wyjazdu do Belgii

wyjeżdżamy regularnie dwa razy w tygodniu

Poniedziałek
Czwartek

Rezerwacja
busy Polska Belgia

Bez względu na to, czy wybierasz busy do Anglii, Belgii, Holandii lub w innym z dostępnych kierunków do wyboru masz dwa sposoby rezerwacji. Pierwszą z możliwości jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Drugi sposób to przesłanie do nas wypełnionego formularza widocznego obok. Te dwa sposoby zapewnią Ci przejazd spod adresu pod adres w wybranym terminie. Wybierz ten, który bardziej Ci odpowiada.

Zadzwoń i zarezerwuj

+48 507 239 418
+48 507 419 617

Godziny pracy infolinii:
Pn-Nd: 8:00 – 21:00

Zapytania: biuro@europrzewozy.pl

Jeżeli rezerwujesz przez stronę wypełniając formularz rezerwacji potwierdź telefoniczne przesłane informacje w przeciągu 24h od ich wysłania.

Rezerwacja online

Wypełniając formularz i klikając "zarezerwuj przejazd" akceptujesz politykę prywatności serwisu EuroPrzewozy.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rezerwacji przejazdu.

busy do Belgii

Przewóz osób do
Belgii z domu pod dom

Podróżowanie pod dom to duża wygoda, którą zapewniamy wszystkim korzystającym z naszych usług. Nasze busy do Belgii przyjadą, by zabrać Cię w podróż spod drzwi domu i dowieźć tam, gdzie chcesz bez dodatkowych dojazdów, przesiadek i innych komplikacji. Z nami dojedziesz wygodnie, bezpiecznie i na zawsze na czas. Zarezerwuj bilet i Ciesz się wyjątkową podróżą.

Przewozy Polska Belgia
w cenie 320 zł

Oferujemy tanie usługi. Zamawiając u nas bilet możesz być pewien, że korzystasz z najlepszych cen na rynku. Przewóz osób do Belgii to usługi na wysokim poziomie. W cenie biletu zapewniamy dojazd pod adres oraz możliwość zabrania dużego bagażu. Jesteśmy doświadczoną, a swoje usługi zbudowaliśmy na postawie wiedzy i potrzeb pasażerów, dzięki temu udało nam się osiągnąć dobrą cenę biletów.