busy do Niemiec

Busy do Niemiec

Kolejnym kierunkiem w naszej ofercie są busy do Niemiec. Wyjazdy z Polski odbywają się kilka razy w tygodniu i zawsze w systemie Door to Door. Wystarczy zarezerwować termin, by bus do Niemiec przyjechał po Ciebie pod adres.

Dni wyjazdu do Niemiec

wyjeżdżamy regularnie dwa razy w tygodniu

Poniedziałek
Czwartek

Przewozy do Niemiec
Jak zarezerwować busa?

Rezerwacja to kluczowa czynność, która zapewni Ci, miejsce w naszym pojeździe. Ze względu na zróżnicowany styl życia naszych klientów oprócz rezerwacji telefonicznej uruchomiliśmy również formularz online. To system usprawniający rezerwację, dzięki niej możesz zamówić bilet na przewóz osób do Niemiec nawet w środku nocy i w dzień wolny od pracy.

Zadzwoń i zarezerwuj

+48 507 239 418
+48 507 419 617

Godziny pracy infolinii:
Pn-Nd: 8:00 – 21:00

Zapytania: biuro@europrzewozy.pl

Jeżeli rezerwujesz przez stronę wypełniając formularz rezerwacji potwierdź telefoniczne przesłane informacje w przeciągu 24h od ich wysłania.

Rezerwacja online

Wypełniając formularz i klikając "zarezerwuj przejazd" akceptujesz politykę prywatności serwisu EuroPrzewozy.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rezerwacji przejazdu.

przewóz osób do Niemiec

Komfortowy
bus do Niemiec

W wielogodzinnej podróży komfort ma ogromne znaczenie, właśnie dlatego postawiliśmy na indywidualnie wyposażone pojazdy. Rozkładane siedzenia oraz dodatkowe atrakcje pozwalają nie tylko wygodnie siedzieć, ale również dostarczają rozrywkę. Dzięki wmontowanemu DVD oraz gorącym napojom czas, który potrzebuje bus do Niemiec, na przejechanie między krajami wydaje się o wile krótszy.

Duży bagaż gratis
przewóz osób Polska Niemcy

Niskie ceny to jeden z atutów naszych usług. Tanie bilety to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W cenie przejazdu gwarantujemy dojazd Door to Door oraz duży bagaż. Zależy nam na tym, aby nasze busy do Niemiec były dostępne dla każdego. Nie zawyżamy sztucznie cen, a wręcz przeciwnie obniżamy je do możliwego minimum. Każdy z biletów wyceniamy indywidualnie na podstawie odległości.