Kontakt

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. Poniżej w dziale FAQ otrzymasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Rezerwacje i zapytania

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi rezerwacji. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Telefony kontaktowe

DNI WYJAZDÓW:
Poniedziałek i Czwartek

+48 507 239 418
+48 507 419 617

Godziny pracy infolinii:
Pn-Nd: 8:00 – 21:00

Zapytania: biuro@europrzewozy.pl

Jeżeli rezerwujesz przez stronę wypełniając formularz rezerwacji potwierdź telefoniczne przesłane informacje w przeciągu 24h od ich wysłania.

Napisz wiadomość

Staramy się odpowiadać na wszystkie nadesłane do nas wiadomości. Jest za późno żeby dzwonić? Napisz 🙂

Wypełniając formularz i klikając "wyślij wiadomość" akceptujesz politykę prywatności serwisu EuroPrzewozy.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rezerwacji przejazdu.

Pytania i odpowiedzi

Publikujemu odpowiedzi na najczęściej zadawane przez z Was pytania. Tutaj możesz znaleźć odpowiedź na pytanie jeszcze przed kontaktem z nami.

Jaka jest dopuszczalna waga bagażu w cenie biletu?

Każdy pasażer w cenie biletu na busy do Anglii oraz do innych krajów może zabrać ze sobą bagaż o wadze 35 kg. Jest to duży limit, który powinien zdecydowanie wystarczyć. Jeśli bagaż jest cięższy, pobieramy symboliczną opłatę za dodatkowe kilogramy.

Ile godzin wcześniej kierowca poinformuje mnie o przyjeździe?

Przed przyjazdem kontaktujemy się zazwyczaj 2 razy. Dzień przed podróżą dzwonimy, aby poinformować o planowanej godzinie przyjazdu, natomiast w dniu podróży dzwonimy z informacją na około godzinę przed przybyciem.

Jak bezpiecznie zapakować paczkę do transportu?

Podstawa jest zabezpieczenie kruchych przedmiotów. Paczkę polecamy pakować w karton, który odpowiada wielkością zawartości. Polecamy również oznaczyć z zewnątrz, jeśli znajduje się w niej coś, co łatwo może ulec zniszczeniu w trasie.