Usługi paczki z Polski do Anglii i innych krajów Europy mamy w swojej ofercie od dawna. Wielu naszych klientów, którzy podróżują z nami po świecie korzysta również z tej usługi, by przekazać paczki swoim bliskim.

Paczki z Polski do Anglii, Niemiec, Holandii i Danii

Oferowane przez nas usługi trafiają w potrzeby klientów, od wielu lat zajmujemy się transportem i to pozwoliło nam stworzyć firmę skupiającą się na potrzebach klientów. W swojej ofercie mamy przewóz osób do Anglii i innych krajów oraz transport paczek i przeprowadzki. Swoje usługi stworzyliśmy na podstawie doświadczenia zdobywanego przez lata w branży. Usługa transportu przesyłek jest łatwa w rezerwacji i tania. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub online, a przyjedziemy w wyznaczonym terminie, by odebrać przesyłkę a następnie dostarczymy ją pod wskazany adres.

Nie tylko paczki z Polski do Anglii

Postawiliśmy na bogatą ofertę spełniająca potrzeby naszych klientów. Oprócz paczek do UK oferujemy transport do innych krajów w tym busy do Belgii, Holandii, Niemiec i Danii. Zajmujemy się transportem towarowym i osobowym, a każda z naszych usług odbywa się spod adresu pod adres bez dodatkowych opłat. W ofercie mamy również inne trasy np. busy Niemcy Holandia. W celu skorzystania z naszych usług wystarczy skontaktować się telefonicznie lub dokonać rezerwacji online, przypominamy o tym, że decydując się na opcję online należy ja potwierdzić telefonicznie w ciągu kolejnych 24 godzin.

Wygodne usługi transportowe

Postawiliśmy na wygodę zarówno podczas realizacji przewozu osób, jak i transportu paczek. Postawą jest fakt, że można zamawiać usługi i nadawać paczki z Polski do Anglii bez wychodzenia z domu. To my przyjeżdżamy, by odebrać paczkę z rąk nadawcy i dowozimy ją bezpośrednio do rąk odbiorcy, w tym czasie kontaktujemy się, aby poinformować o dokładnej godzinie przybycia. Przyjmujemy przesyłki o różnej wielkości, w tym rowery, motocykle, meble i sprzęty domowe. Na życzenie organizujemy również przeprowadzki.