paczki do Anglii

Paczki do Anglii

Swoje usługi wzbogaciliśmy o paczki do Anglii oraz innych krajów min. Belgii, Holandii i Niemiec. Systematycznie odbieramy przesyłki bezpośrednio z rąk nadawców i zawozimy do odbiorców. Aby skorzystać z usług wystarczy zarezerwować termin.

Dni odbioru przesyłek

Odbiory przesyłek z Polski:

Poniedziałek
Czwartek

Odbiory przesyłek z Anglii:

Środa
Sobota

Cena paczki do Anglii już od 149 / 25 kg

Jak wysyłać?
Paczki do Anglii i innych krajów

Zamówienie transportu nie jest skomplikowane, a dodatkowym plusem jest fakt, że uruchomiliśmy aż dwa sposoby kontaktu. Najprostszą możliwością jest kontakt telefoniczny, wystarczy zadzwonić i podczas rozmowy przekazać informacje. Drugim sposobem jest wypełnienie i przesłanie formularza online.

Zadzwoń i zamów kuriera

+48 507 239 418
+48 507 419 617

Godziny pracy infolinii:
Pn-Nd: 8:00 – 21:00

Zapytania: biuro@europrzewozy.pl

Jeżeli rezerwujesz przez stronę wypełniając formularz rezerwacji potwierdź telefoniczne przesłane informacje w przeciągu 24h od ich wysłania.

Tutaj zgłosisz przesyłkę

Wypełniając formularz i klikając "zgłoś przesyłkę" akceptujesz politykę prywatności serwisu EuroPrzewozy.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rezerwacji przejazdu.

Musisz wiedzieć o przesyłka Polska Anglia…

Przygotowanie
paczki do Anglii przed odbiorem przez kuriera

Nie możesz zapomnieć o prawidłowym spakowaniu przesyłki. Dzięki dobremu zabezpieczeniu zawartość nie ulegnie zniszczeniu w trasie. Nasi kurierzy bardzo dbają o paczki do Anglii, jednak w trasie zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego. Przypominamy również o zaadresowaniu przesyłki.

Czego nie wolno
przewozić w paczce do UK?

Pamiętaj o tym, że Twoja paczka jest transportowana przez granicę państw, dlatego w jej zawartości nie mogą znajdować się niektóre produkty. Paczki do UK nie mogą zawierać alkoholu, wyrobów tytoniowych, sinych leków, środków odurzających oraz żywości krótkoterminowej. Przestrzeganie tych zasad jest ważne.

W jakim czasie
zostanie dostarczona paczka?

Przewidywany czas dostawy paczki do Anglii to około 48 godzin. Z różnych przyczyn jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę szybciej lub później w zależności od kraju. Przedział czasowych, który należy brać pod uwagę wybierając nasze usługi to 24 do 72 godzin. Staramy się realizować transport w możliwie najkrótszym czasie.

Maksymalne
wymiary przesyłek

Jesteśmy w stanie przewieźć zarówno bardzo dużą przesyłkę jaki i jednocześnie kilka paczek. Planując skorzystanie z naszych usług transportowych warto zadzwonić do nas i podać wymiary oraz wagę paczki. Na podstawie dostarczonych nam informacji wykonamy indywidualną wycenę usługi paczki do Anglii.