Międzynarodowe
Przeprowadzki

Oferujemy przeprowadzki z Anglii do Polski oraz innych krajów busem do 3,5 tony. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów ubezpieczony transport swoich rzeczy.

przeprowadzki Anglia Polska

Przeprowadzki
Anglia Polska

W czasie trudnej sytuacji politycznej, jaką jest Brexit, oferujemy usługi, które wspierają Polaków w ciężkich chwilach.  Wiele osób jest teraz na rozstaju i wybiera powrót do kraju. Na życzenie organizujemy przeprowadzki Anglia Polska spod adresu pod adres. Podczas takiej usługi przewozimy wszystko meble, urządzenia, rowery i drobne rzeczy. Wystarczy wszystko przygotować lub zamówić dodatkową usługę pakowania. Gdy przyjedziemy, spakujemy wszystko do pojazdu i wyruszymy w trasę pod wskazany adres.

przeprowadzki do Holandii

Przeprowadzki
Polska Holandia

Decyzja o przeprowadzce do innego kraju jest trudna i wiąże się z przetransportowaniem rzeczy w nowe miejsce. Wiele osób zniechęca ogrom pracy, który trzeba w to włożyć. My robimy wszystko, by ułatwić przeprowadzki z Polski do Holandii. Zajmujemy się załadunkiem i rozładunkiem rzeczy oraz transportem. Taka usługę można zamówić u nas w każdej chwili. Jedyne co musisz zrobić to przygotować wszystko, co chcesz zabrać w nowe miejsce. My zajmiemy się całą resztą.

kontakt przeprowadzki anglia polska

Zarezerwuj telefonicznie

DNI WYJAZDÓW:
Poniedziałek, Środa, Czwartek, Sobota

+48 507 239 418
+48 507 419 617

Godziny pracy infolinii:
Pn-Nd: 8:00 – 21:00

Zapytania: biuro@europrzewozy.pl

Oferujemy przeprowadzki w atrakcyjnych cenach

już od 750 zł

przeprowadzki do Niemiec

Przeprowadzki
Niemcy Polska

W Niemczech mieszka już wielu polaków, ten kierunek stał się modny dawno temu, jeszcze w latach 90 Polacy wyjeżdżali do naszych zachodnich sąsiadów do pracy, która jest lepiej płatna niż u nas. Przeprowadzki z Polski do Niemiec są stale w naszych usługach, ponieważ nadal wiele osób decyduje się na zmianę miejsca zamieszkania. My ułatwiamy przetransportowanie wszystkiego w nowe miejsce. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin swojej przeprowadzki zagranicznej. Zorganizujemy dla Ciebie profesjonalny transport w systemie Door to Door.

transport do Danii

Przeprowadzki
Polska Dania

Jeśli chcesz zmienić miejsce zamieszkania, to bardzo dobrze trafiłeś. Nasze usługi to również przeprowadzki Polska Dania. Z myślą o tobie przewieziemy wszystko, co chcesz zabrać w nowe miejsce, w tym meble i sprzęt. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zamówisz transport spod adresu pod adres, a  my zajmiemy się całą resztą. Możesz skorzystać również dodatkowej usługi, jaką jest pakowanie. Dania to dobre miejsce na przeprowadzkę. Nie martw się transportem, ponieważ załatwisz go u nas. Posiadamy duże busy.

Zgłoś przeprowadzkę