Nagła zmiana miejsca zamieszkania ze względu na sytuację polityczną w Anglii stała się obecnie zmorą Polaków za granicą. Wiele osób, która żyła i mieszkała w Wielkiej Brytanii w roku 2020, po ogłoszeniu Brexitu decyduje się na przeprowadzki do Polski. Dobrze rozumiemy naszych rodaków, ponieważ od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym i dobrze znamy tę nieciekawą sytuację.

Przeprowadzki z Anglii do Polski w czasie Brexitu

Powroty bywają trudne, to moment, w którym trzeba zabrać swoje rzeczy i naruszyć oszczędności. Ze zmianą miejsca zamieszkania łączy się również duża ilość czasu, który trzeba poświęcić na pracę. Aby pomóc w takich momentach, w naszych usługach znalazły się przeprowadzki z Anglii. To oferta, która spełnia wszystkie potrzeby osób zmieniających miejsce zamieszkania. Gwarantujemy pełną organizację, w tym załadunek, transport i rozładunek. Usługę wystarczy wcześniej zarezerwować telefonicznie, a my zajmiemy się resztą.

Co transportujemy w ramach usługi?

Nasze busy z Anglii do Polski w stanie przewieźć niemal wszystko. W ramach przeprowadzki transportujemy: meble, sprzęty RTV i AGD, rowery, motocykle, zwierzęta, drobne rzeczy spakowane w kratony. Polecamy rozmontować meble i sprzęty, jeśli jest to możliwe i spakować do oryginalnych pudełek lub zabezpieczyć w inny sposób. Drobne rzeczy warto spakować w kartony, dzięki temu łatwiej będzie je przenosić. Kartony można dodatkowo opisać, by łatwiej odnaleźć rzeczy o konkretnym przeznaczeniu.

Czy brexit zmusza do przeprowadzki z Anglii?

Z Wielkiej Brytanii nikt nie wygania Polaków, jednak jest wiele niesprzyjających okoliczności, które wpływają na chęć powrotu do kraju. Sytuacja jest przede wszystkim niepewna i na ten moment nie wiadomo czego się spodziewać. Brexit jest również dla wielu osób bodźcem, którego potrzebowali, by spełnić swoje plany o powrocie do Polski. Po 2000 roku wile osób wyjechało do Anglii w celach zarobkowych, wynagrodzenie za pracę jest tam o wiele bardziej satysfakcjonujące niż u nas, a w kraju było zapotrzebowanie na fachowców w wielu dziedzinach. Zazwyczaj osoby wsiadające w busy do Anglii zostawiają na miejscu rodzinę i zawsze myślą o tym, aby z czasem jednak wrócić do Polski..