Transport po Europie w czasie pandemii koronawirusa

Sytuacja w Polsce i na całym świecie jest niestabilna ze względu na panujący wirus, pomimo przeszkód stajemy na wysokości zadania i nasze busy do Anglii oraz innych krajów systematycznie kursują i zabierają pasażerów. Zadbaliśmy o to, by transport po Europie był bezpieczny i zgodny z panującymi wskazaniami. Swoje pojazdy systematycznie zdezynfekujemy i ozonujemy, dodatkowo zapewniamy płyn do dezynfekcji dłoni w każdym pojeździe oraz zapas maseczek ochronnych.

Przewóz osób do Anglii zgodny z zaleceniami sanepidu

Jesteśmy na bieżąco z informacjami dotyczącymi sytuacji w Polsce, oraz krajach do których podróżujemy. Nasi pasażerowie mogą być spokojni, o wszystkim informujemy podczas rezerwacji biletu oraz w czasie podróży.

Sytuacja w Polsce i na świecie stale ulega zmianom, wszystko śledzimy i jesteśmy na bieżąco. Robimy wszystko, by nasze podróże odbywały się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Jesteśmy stale do dyspozycji, dlatego zapraszamy do kontaktu nie tylko w sprawie rezerwacji, ale również w celu pozyskania informacji dotyczących naszych usług.

Komfortowy transport po Europie

Nasze pojazdy są wygodne i dostosowane do potrzeb pasażerów. Postawiliśmy na indywidualną zabudowę, która sprawdza się w dalekich trasach. Polecamy nasze busy Polska Anglia wszystkim, którzy cenią sobie wygodę w trasie.